ייצור בסין - אימפורטרייד - יבוא וסחר בינלאומי

אימפורטרייד אינטרנשיונל 03-5477551          

קטלוג מוצרים


ייצור בסין – יתרונות ותועלות

לא אחת גם הכללות גורפות- כמו קלישאות- מבטאות אמת חיים פשוטה. אמת לאמתה. זאת וכזאת היא ההכללה המגולמת בקביעה לפיה, בסין אפשר להשיג הכול.  ואכן, זה מכבר השתלטו הסינים על שווקי העולם והציפו אותם. זה מכבר הם כבשו אותם. ייצור בסין של מוצרים בני קיימא, מוצרי צריכה ומוצרים מכל סוג ולכל מטרה מאפשרים לאנשים בכל רחבי העולם בכלל ובישראל בפרט ליהנות מהם.  ייצור בסין הוא ייצור המוני וסדרתי מכל בחינה, אבל ניתן להזמין בו מוצרים על פי מתווה הזמנה אישי, ייעודי וייחודי.


ייצור בסין – תו תקן איכותי ובטיחותי

חריצותם וקפדנותם של הסינים באות בין השאר לידי ביטוי באיכותם ובבטיחותם של אין-ספור מוצרים מתוצרתם. ואכן, שפע בלתי נדלה של מוצרים מאפשר ליבואניהם להציע היצע עשיר ורב לשוק הצרכנים הישראליים. במקביל- לקוחות פרטיים יכולים למצוא בסין את מבוקשם ללא קושי כאשר הם מסתייעים בשירותיה של חברה מקצועית העוסקת בשילוח בינלאומי ומכירה את השוק הסיני לפני ולפנים. היבואנים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כל המוצרים המיובאים עומדים בתנאים ההכרחיים לקבלת אישורים ותווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ביותר.


אודות החברה

חברת אימפורטרייד איי.טי.איי בע"מ מציעה שירות מקצועי בתחום ייצוא מוצרים וייבואם מכל ארצות תבל. אנשיה מסדירים עבור הלקוחות את כל הניירת, הפרוצדורה והתשלומים במכס, את תווי תקן האיכות והבטיחות הנדרשים, את רישיונות הייבוא ואת כל מה שעשוי להקל על היבואנים את החיים בכלל ואת ניהול עסקיהם בפרט. ברחבי סין שוהים בכל עת נציגים רבים של החברה, הדוברים סינית, עברית ואנגלית ויכולים לסייע לכם ליצור קשרים עם ספקים רבים ולפקח על בקרת איכות המוצר בכל שלביו, להסדיר את המשלוח ולדאוג לשחרור מהיר שלו במכס. החברה נותנת מענה פרטני לכל לקוח על פי התקציב העומד לרשותו ולפי צרכיו.
 


ייצור בסין מי היה מאמין...

איש לא חולק היום על היכולות המדעיות והטכנולוגית של הסינים, אשר מוטמעות במוצרים הרבים שהם מיוצרים. שיטות ייצור מתקדמות, חומרים איכותיים ועבודה זולה מאפשרים תמחור מוצרים במחיר אטרקטיבי ההופך את רכישתם לכדאית ומשתלמת מכל בחינה בכלל ומבחינה כספית בפרט. גם מי שחשו רתיעה מצריכת מוצרים שמיוצרים בסין התרגלו בשנים האחרונות להעריך את היתרונות הרבים מהם. לא מעט אנשים מתגוררים בישראל בווילות שיובאו, בשלמותן, מאובזרות ונוחות לנוי ולהידור, מסין. חברתנו עושה כל מאמץ אפשרי ומשקיעה על משאב נדרש על מנת להבטיח ללקוחותיה ליהנות מהמוצר שהזמינו בסין בתוך הזמן הקצר ביותר.

אימפורטרייד אינטרנשיונל - רח' דוד סחרוב 11 ראשון-לציון טל. רב קווי 03-5477551 פקס 03-5477552  דוא"ל info@importrade.co.il