יבוא מוצרים מסין | חברות יבוא מסין | איתור ספקים בסין | יבוא מוצרים מסין

אימפורטרייד אינטרנשיונל 03-5477551          

קטלוג מוצרים


 שתי מלות הקסם  ההופכות חלום למציאות - יבוא מוצרים מסין

יבוא מסין פותח בפני השוק הישראלי בכלל וצרכניו בפרט אופק בלתי נדלה של מוצרים מכל הסוגים- מוצרים חקלאיים, תעשייתיים ומגוון עצום של מוצרי צריכה להעשרת איכות החיים ולשדרוגה. יבוא מוצרים מסין מאפשר ליבואנים ולמשווקים להציע היצע בלתי נדלה של מוצרים בכל תחומי החיים, במחירים שהם, אכן, במירכאות ובלעדיהן, שווים לכל נפש.

ייבוא מוצרים מסין מוזיל עלויות

יבוא מסין לישראל מאפשר לצרכנים ליהנות ממגוון עשיר ביותר של מוצרים ובהם, לדוגמה: מוצרי מזון, רהיטים, גאדג'טים ומתנות, ספות ומערכות ישיבה, מיטות וחדרי שינה, ריהוט וציוד גן ועוד. יבוא מכונות מסין, מערכת סינון אב"כ, מוצרי פנאי, חומרי בניין ועוד ועוד שפע של מוצרים מאפשרים לצרכנים רבים ליהנות ממחיר תחרותי ואטרקטיבי. כל מה שאתם עשויים להיזקק או לרצות מיוצר כיום בסין, לכן כשאתם יוצרים קשר עם חברה המתמחה ביבוא מסין אתם יוצרים לעצמכם אפיק ישיר, מהיר ואפקטיבי אל השוק הגדול והאטרקטיבי ביותר הקיים כיום בעולם.

אודות החברה

בשל גודלה הלא ייאמן והבלתי נתפס של סין והפיזור העצום של מפעלים ושל יצרנים, יש קושי להשיג מוצרים שלא באמצעות סוכניה של חברה המתמחה בייבוא מוצרים מסין. חברת אימפורטרייד איי.טי.איי בע"מ מתמחה ביבוא וביצוא בכלל ומסין בפרט.
החברה עוסקת, בין השאר, בעמילות מכס, בתווי תקן נדרשים, בהוצאת רישיונות יבוא.
קשריה העסקיים המסועפים, חובקי עולם, מאפשרים לה לאתר ספקים בכל מקום, לבצע בקרת איכות מוקפדת, לבצע שילוח בינלאומי ולדאוג לשחרור מהיר של הסחורה מהמכס. החברה מציעה את שירותיה הן לבעלי עסקים ולקוחות מוסדיים והן לאנשים פרטיים. מקצועיות, אמינות, שירות וליווי אישי החל מפגישת היכרות ראשונית וכלה בקבלת המוצר המוזמן לאחר שחרורו מהמכס הופכים את החברה לשם דבר בתחום יבוא מסין.

ייבוא מוצרים מסין מציע ומזמן יתרונות רבים
 

יבוא מסין  בכלל ויבוא באמצעות החברה בפרט חוסך לכם כסף רב, זמן וכאבי ראש העלולים להיגרם בשל הקושי להתמצא במבוכי הביורוקרטיה. החברה מספקת, בין השאר, ייעוץ וליווי ברכישת חומרי בנייה לביצוע פרוייקטים בתחום הבנייה ולגימור מושלם שלהם.
רשת של סוכנים, דוברי שלוש שפות (סינית, אנגלית ועברית) הפרושה בסין מאפשרת לכם למצוא את הפריטים המבוקשים האיכותיים ביותר לצורך בניית בית או שיפוצו.
יתן להזמין ולקבל מכולה ובה תכולה שלמה של בית,  וילות מוכנות מאובזרות, מעוצבות באין ספור אפשרויות, המיוצרות  בשיטת בנייה חדשנית המוזילה את עלותן עד  50% מערכן, קרוואנים נגררים מרוהטים בנוחות ומאפשרים מגורים ברווחה בטיולים ארוכים ועוד. 

אימפורטרייד אינטרנשיונל - רח' דוד סחרוב 11 ראשון-לציון טל. רב קווי 03-5477551 פקס 03-5477552  דוא"ל info@importrade.co.il