ייבוא מסחרי – יבוא מסחרי - אימפורטרייד - יבוא וסחר בינלאומי

אימפורטרייד אינטרנשיונל 03-5477551          

קטלוג מוצרים


החברה שמספקת את הפתרון האפקטיבי ביותר בתחום יבוא מסחרי

לא אחת, גורם הזמן הוא קריטי.  לא אחת, הבחירה בספקית שירות מושפעת בעיקר מהיכולת  לקבל שירות בזמן הקצר ביותר בידיעה ברורה כי ספקית השירות תעמוד בלוח הזמנים שהיא התחייבה לו. האמת? זו רק סיבה אחת- מרבות - להעדפת  הבחירה בשירותיה של חברת אימפורטרייד איי.טי.איי בע"מ בתחום יבוא מכונות מסין ובכל מה שקשור לנושא יבוא מוצרים מסין בפרט. היכרותם של נציגי השירות של החברה היושבים ועובדים בסין ודוברים את שפת המקום מהווה גורם חשוב ומכריע עבור לקוחות רבים המסתייעים בהם להזמנת מוצרים המיוצרים בסין בכמויות מסחריות.

יבוא מסחרי

שאלת עיתוי ההגעה של מוצרים המוזמנים במסגרת יבוא מסחרי עשויה להיות קריטית לגבי יכולתה של חברה לעמוד בלוח הזמנים שנקצב לה לאספקת מוצרים, לכן קיימת חשיבות מכרעת למקצועיות ולאמינות חברה אשר שירותיה נשכרים על מנת לפשט, לייעל ולקצר את משך הזמן שנדרש להגעתם של  מוצרים חיוניים הנדרשים בתעשייה, בחקלאות ובתחומים מסחריים שונים. לקוחות מוסדיים ופרטיים רבים המסתייעים זה מכבר בשירותי השילוח הבינלאומי של החברה עשויים להעיד על התועלת הרבה שהם הפיקו ומפיקים ממנה (ודאי מי שנזקקים לשירותיה באופן קבוע.

אודות החברה

כשהמקצועיות, האמינות, הוותק, הניסיון ושירות לקוחות אישי וקפדני מדברים בעד עצמם- נציגי החברה יכולים להרשות לעצמם לא להוציא מלה מהפה..  חברת אימפורטרייד איי.טי.איי בע"מ מעמידה לרשות מי מכם שעוסקים בתחום יבוא מסין  25 סוכנים המתמחים בתחומים שונים ומקיימים עבור הלקוחות קשר עם ספקים מקומיים בסין ( לרבות איתורם) מנהלים בשמכם את המשא ומתן עמם, מוודאים כי הייצור ייעשה בכפוף לכל אמות המידה המחמירות של בקרת איכות, משלחים את המוצר בדרך המהירה והקצרה ביותר, כשהוא בטוח ומאובטח, משחררים עבורכם את המוצר מהמכס ו... נהנים לשמוע את התודה שלכם.

ייבוא מסחרי

 החשש מפני הקשיים הקיימים כביכול בנושא יבוא מסין לישראל לא אמור להניא אתכם מביצוע הזמנת מוצרים מהשוק הסיני הגדול, המגוון, הבלתי נלאה, שניתן להשיג בו הכול. החברה מעמידה לרשותכם מערך לוגיסטי משוכלל ואפקטיבי של אנשי מקצוע ואמצעי בקרה משוכללים, הנותנים מענה לכל מי שעוסקים בתחום יבוא מסחרי. מנהלים של פרוייקטים תעשייתיים גדולים ומורכבים בארץ יכולים להסתייע במנהלי הפרויקטים של החברה לתכנון הזמנה וקבלת מכונות וכל מוצר אחר שייצורו בסין הופך את הזמנתו ממנה לכדאי ומשתלם. אם אתם זקוקים למי שיתווך לכם ספקי מוצרים בסין –אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון ולהתחיל את התהליך. בהצלחה.


לפרטים נוספים חייגו 03-5477551

אימפורטרייד אינטרנשיונל - רח' דוד סחרוב 11 ראשון-לציון טל. רב קווי 03-5477551 פקס 03-5477552  דוא"ל info@importrade.co.il