יבוא מכונות - ליווי אישי ומקצועי

אימפורטרייד אינטרנשיונל 03-5477551          

קטלוג מוצרים


יבוא מכונות מסין על ידי חברה שנציגיה הישראליים דוברים סינית שוטפת

הסינים באים? הם כבר כאן מזה זמן. נוכחותם ניכרת ובולטת בכל תחום, במגוון עצום של מוצרים. בהדרגה, בעקביות ובהתמדה, הם מרחיבים ומעמיקים את נוכחותם. כבר כיום קשה שלא לתהות, כיצד הסתדרנו בלעדיהם, כאשר סין היתה רחוקה,שקטה, חידתית. תעשיינים רבים יודעים כי המקור העיקרי שלהם לקבלת מכונות הוא סין, לכן יבוא מכונות מסין הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות הכלכלית שלהם.

יבוא מכונות מקצועי ומהיר

המדע והטכנולוגיה הסיניים צומחים בקצב מואץ. דומה כי אין אתגר שסין אינה יכולה לו. תעשיינים רבים גילו זה מכבר את היתרונות הרבים הגלומים במכונות הסיניות מכל בחינה ומכל היבט: מקצועי, שיווקי, כספי. יבוא מסחרי מהווה חלק נכבד מאוד מסך כל יבוא מסין לישראל. ניתן לקבוע כי התלות ההולכת וגדלה של תעשיינים רבים בשוק הסיני הופכת את שירותיה של חברת שילוח בינלאומי המבצעת יבוא מוצרים מסין לשירות נדרש וחיוני שאותו, אכן, מספקת חברה המתמחה בשילוח בינלאומי בכלל ובתחום יבוא מסין לישראל בפרט.

אודות החברה

חברת אימפורטרייד איי.טי.איי בע"מ מסדירה עבור לקוחותיה את כל מה שקשור לתהליך הזמנת המוצר, ייצורו בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחמירים ולבקרת איכות בלתי מתפשרת, הסדרת התשלום עליו במכס ושחרורו מהנמל. אנשי צוות מקצועיים של החברה ערוכים בכל רחבי סין לסייע בנושא יבוא מכונות לכל הדורשים וזאת תוך איתור יצרניהן, משא ומתן עמם, שליחתן של המכונות כשהן מאובטחות ומוגנות והגעתן אל המזמינים אותם בזמן הקצר ביותר האפשרי. נציגי השירות של החברה מספקים לכל לקוח מענה ייחודי המתאים לצרכיו וליכולתו הכספית. אם אתם עדיין חוששים- החברה מבינה את החששות הטבעיים והלגיטימיים ולכן מציעה לכם מתווה שירות שיפיג אותם במהרה.

יבוא מכונות מייתר את הצורך בכדור נגד כאב ראש

באופן טבעי ומתבקש, רצוי לפנות לחברה שחוסכת לכם לא רק זמן וכסף (שני משאבים חשובים ויקרים מפז) אלא גם כאב ראש הכרוך בטיפול ובהסדרת נושא יבוא מוצרים בכלל ומכונות בפרט מסין הרחוקה. השוק הסיני עשוי להציע ולספק לכם לא רק מכונות אלא גם חומרי גלם לתעשייה. על מנת לקבל מידע, ייעוץ, הדרכה ובעיקר סיוע וליווי רצוף החל מפגישת היכרות ראשונית וכלה בקבלת המכונות המבוקשות, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון המופיע כאן. מהיום, יבוא מכונות מסין פשוט וקל הרבה יותר מכפי שנדמה גם לספקניים הגדולים ביותר.  נסו והיווכחו.
אנו מספקים את כל סוגי המכונות לתעשייה לרבות קווי יצור אוטומטים מלאים לענף המזון,
קוסמטיקה, רפואה, ועוד... כמו כן, אנו מלווים ביעוץ מקצועי להתאמת המכונה לפי צרכי הלקוח
כולל התקנה, הדרכה בבית העסק ואחריות יצרן.
יבוא ישיר מהיצרן חסכון של עד 50%. 


אנו דואגים לבקרת איכות של המכונה לפני יציאתה לארץ ועמידה בקריטריון הלקוח.
בנוסף , אנו מוודאים עמידה בתקן האירופאי, GMP , ISO ומשרד הבריאות.

לייעוץ ראשוני חינם חייגו: 03-5477551       

אימפורטרייד אינטרנשיונל - רח' דוד סחרוב 11 ראשון-לציון טל. רב קווי 03-5477551 פקס 03-5477552  דוא"ל info@importrade.co.il