יבוא מוצרים מסין - Importrade

אימפורטרייד אינטרנשיונל 03-5477551          

קטלוג מוצרים


איך אומרים "חלום שמתגשם" בשלוש מלים? יבוא מוצרים מסין

אם בעבר כינו את סין הענק המתעורר- כיום אין עוד עוררין על כך שהיא ערה וערנית ופועלת במלוא המרץ לייצר כל מוצר שאתם עשויים להעלות על הדעת, להיזקק לו או לרצות אותו.  יבוא מוצרים מסין מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות השיווקית האינטנסיבית של יבואנים מוסדיים גדולים ושל לקוחות פרטיים קטנים. השוק הסיני מציע כל מה שיש חלו ביקוש והוא אף מעורר ביקושים רדומים למוצרים, אשר אין זריזים ואיכותיים כמו הסיניים לייצר אותם ולהציעם לא רק במחירים תחרותיים אלא אטרקטיביים ומפתים.

יבוא מוצרים מסין לשדרוג רמת החיים

יבוא מסין מאפשר לרבים לשפר ולשדרג את איכות חייהם, החל במגוריהם (וילות מוכנות, מאובזרות ומעוצבות לתפארת, במחירים לא ייאמנו!) וכלה במוצרי צריכה רבים מפנקים ומנעימים את החיים, מקלים עליהם ומשפרים את איכותם .יבוא מסחרי, כגון יבוא מכונות לתעשייה, המתבצע באמצעות חברה המתמחה ביבוא עשוי לקהל על יבואנים את הקשר עם אחד השווקים בעלי פוטנציאל היבוא הגדול ביותר בהם, מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות היצרנית והעסקית של ישראליים רבים. רבים מהם משוועים לגורם משדך ומתווך שיקל עליהם בקשר עם הסינים בכלל ובמשא ומתן העסקי עמם בפרט.

אודות חברת אימפורטרייד אינטרנשיונל

נותנת מענה מיטבי למי מכם שעוסקים או רוצים להתחיל לעסוק ביבוא. היא מאפשרת לכם קשר עם בעלי מפעלים, יצרנים ויצואנים בכל רחבי העולם בכלל ובסין בפרט. היא מאתרת ספקים, מקיימת עמם משא ומתן בשמכם ועבורכם, מקיימת בקרת איכות הדוקה וקפדנית במשך כל תהליך הייצור, מוודאת כי הוא ייעשה עלפי תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים, דואגת לשילוח הסחורה באופן הבטוח והמאובטח ביותר, משחררת עבורכם את הסחורה
מהמכס במהירות וביעילות וחוסכת לכם שניים מהמשאבים היקרים לכם ביותר כמו לכל אדם- כסף וזמן.


יבוא מוצרים מסין  להרחבת הפעילות העסקית שלכם ולמינופה.

עצם המחשבה על יבוא מסין לישראל בכלל ועל יבוא מסחרי מסין בפרט עלולה להניא אנשים ממימוש החלום/תכנית/רצון להרחיב את הפעילות העסקית שלהם באמצעות פתיחה לשוק הסחורות הסיני אם בשל המרחק, הבדלי התרבותיות, אי ידיעת השפה וגורמים שונים. חברת אימפורט נותנת מענה ייעודי וייחודי לכל הדברים שמעכבים אתכם ומונעים מכם את הרחבת הפעילות העסקית שלהם והרחקתה עד לסין. יבוא מסין מאפשר לכם להעצים את הכוח העסקי והשיווקי שלכם ולהציע ללקוחותיכם מגוון עצום של מוצרים המיוצרים בשוק הסיני.

אימפורטרייד אינטרנשיונל - רח' דוד סחרוב 11 ראשון-לציון טל. רב קווי 03-5477551 פקס 03-5477552  דוא"ל info@importrade.co.il